Pigment do makijażu permanentnego Red 720 - 5 ml

  • Cena netto: 121,95 zł 150,00 zł
  • 5 ml ( 150,00 zł za 5 ml )
  • szt.

Red 720 - Qline Pro - 5 ml

Barwnik do makijażu permanentnego.

  • neutralny kolor żywej, klasycznej czerwieni

 

Linia pigmentów Qline PRO to owoc lat doświadczenia, pasji i nieustającej pracy nad doskonałością. Jako pionierzy w dziedzinie makijażu permanentnego, od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom niezawodne narzędzia do podkreślania piękna. Ale nie zadowalają nas tylko dostosowania się do standardów - my je tworzymy! BioEvolution Qline Pro to odpowiedź na marzenia o makijażu permanentnym, który przetrwa próbę czasu.

BioEvolution Qline Pro to pigmenty mineralne, hybrydowe. Składniki używane w produkcji są starannie selekcjonowane, są one znakomitą innowacją, łączącą trwałość tradycyjnych pigmentów permanentnych z elastycznością, jaka pozwala na bardziej naturalny wygląd. Nie wychładzają się zbyt intensywnie, trzymają równowagę między intensywnością a ciepłem. Nie uciekają w pomarańcze, a co najważniejsze, nie osadzają się zbyt mocno, ale dają wyraźny efekt.

Są w pełni zgodne z regulacjami REACH, gwarantując bezpieczeństwo.
Pigmenty łatwo się aplikują, co wpływa na sprawny przebieg zabiegu pigmentacji. Kolory równomiernie i przewidywalnie blakną nie zmieniając barwy. To trwałość, która nie zna kompromisów.

Linia Qline Pro obejmuje szeroką gamę kolorów, które są starannie dobrane, aby spełnić różnorodne oczekiwania klientów i zapewnić naturalny wygląd makijażu.

 

Instrukcja obsługi

1. Stosowana mieszanina musi być umieszczona w sterylnych jednorazowych kubeczkach zgodnie z normą DIN EN 17169:2020-05 w ilości wystarczającej do przeprowadzenia kompletnego zabiegu.

2. Mieszanina musi być wprowadzona w skórę właściwą zgodnie z instrukcjami producenta urządzenia do PMU.

3. W leczeniu nie wolno stosować środków zwężających naczynia krwionośne, takich jak efedryna i adrenalina.

4. Przed użyciem pigment należy dobrze wymieszać.

PRODUKT WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

Nowa linia barwników BioEvolution QLINE PRO zapewnia wysoką trwałość makijażu, łatwość implementacji, trwałość barwnika w skórze oraz bezpieczeństwo. Barwniki BioEvolution są bezpieczne dla zdrowia oraz nie alergizują. Produkowane są zgodnie z rozporządzeniem komisji Unii Europejskiej REACH dotyczącym zawartości metali ciężkich oraz innych zanieczyszczeń.

  • odpowiednia konsystencja, ułatwiająca wprowadzenie barwników w skórę
  • długa trwałość i niezmienność koloru
  • składniki o jakości farmaceutycznej
  • zgodne z Dyrektywą Kosmetyczną Unii Europejskiej