Labo Silver

  • Cena netto: 7 235,77 zł / szt. 8 900,00 zł / szt.
  • szt.

Labo Silver

BioEvolution w kooperacji z PowerLiner.pl, korzystając z ponad 20-letniego doświadczenia, uruchomił w Polsce produkcję wysokiej klasy profesjonalnych urządzeń, rękojeści oraz kartridży do makijażu permanentnego. Własna linia produkcyjna pozwala zachować kontrolę nad jakością i precyzją na każdym etapie powstawania produktów. Nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo, materiały najwyższej klasy, niezwykła dbałość o detal oraz innowacyjne rozwiązania - to cechy charakterystyczne nowej koncepcji.

Urządzenia BioEvolution charakteryzują się dużą mocą pracy igły oraz precyzją wkłucia bez względu na gęstość i twardość skóry. W wyniku tego minimalizuje się urazy i krwawienie. Mocne i precyzyjne wejście igły w głąb skóry, sprawia, że uzyskujemy równą, nie poszarpaną linię nakłuć. Zastosowana w rękojeści innowacyjna technologia POWER LINER zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy urządzenia, pomimo zróżnicowanej struktury skóry. Dzięki temu w skórze zostaje więcej pigmentu, a czas gojenia po zabiegu jest zdecydowanie krótszy.

  • Częstotliwość pracy igły: regulacja w skali 60, 90, 120.
  • Ergonomiczna, aluminiowa rękojeść charakteryzuje się bardzo cichą pracą bez żadnych drgań i wibracji. Nawet przy dłuższym zabiegu nie przegrzewa się.
  • Opatentowany system jednorazowych igieł-kartridży SECURE eliminuje możliwość zakażenia bez konieczności sterylizowania poszczególnych części w autoklawie.
  • System Click-In pozwala na szybki montaż kartridża.
  • Płynna regulacja długości igły.

Wymiary urządzenia: długość - 146 mm / szerokość - 89 mm / wysokość - 23 mm.
Waga: urządzenie - 302 g / podstawka pod rękojeść - 148 g / rękojeść z przewodem - 106 g / rękojeść bez przewodu - 78 g.
Panel sterujący: zasilanie - 100-240 AC / 24 DC / moc - 10 W / max pobór prądu - 1,0 A.